اپلیکیشن خیریه حامی

اپلیکیشن حامی با تاکید بر راحتی رساندن کالاهای مازاد شما ازطریق موسسات خیریه به نیازمندان واقعی ارائه گردیده است. در این اپلیکیشن با شیوه ای منحصر به فرد سعی شده که پاسخ یک سوال شما داده شود: آیا کمک های نقدی و غیر نقدی من به دست نیازمند واقعی خواهد رسید؟ با نحوه طراحی، ارسال و دریافت منحصر به فرد اپلیکیشن حامی 100% این گونه خواهد شد. محیط اصلی این برنامه مشابه برنامه های شناخته شده موجود طراحی گردیده تا از درگیری ذهنی کاربران برای استفاده از برنامه جلوگیری نماید. کالاهای بسیاری در خانه هایمان سالیان سال است که بلا استفاده مانده و نهایتا فروخته یا دورانداخته می شود لذا با توجه به شرایط نامناسب اقتصاد امروز و ایجاد فاصله طبقاتی زیاد، در این برنامه با ارائه دسته بندی های مرتبط با نیاز نیازمندان و موسسات خیریه ( جهیزیه ، بهداشت ، مواد غذایی ، خدمات ، نذورات و ... ) سعی گردیده تا با سهیم کردن افراد در داشته هایمان یک حس خوب برای خود بسازیم... این اپلیکیشن هم اکنون قابل دسترس در کافه بازار و مایکت می باشد و ارائه این برنامه در ای او اس و ویندوز در مراحل بعدی توسعه بازار تیم حامی می باشد.

logo-samandehi
اینستاگرامحامیدانلود برای اندروید

هم اکنون نصب نمائید

موسسات خیریه

می توانند جهت عضویت در برنامه درخواست خود را از طریق منوی ” ارتباط با ما ” ارسال فرمایند .

 

موسسات خیریه

 

 • داستان این انجمن ، ساده آغاز شد . یک تخته سیاه، یک اتاق کوچک، چند وجدان بیدار و انبوهی نگاه مشتاق.
  ۱۶ سال پیش، گروهی تصمیم گرفتند تا در روزهای پایان هر هفته در کنار کودکان کار دروازه غار حاضر شوند و به آنها درس بیاموزند. اول چند نفری بودند، بعدها شدند صدها نفر. و این قصه ادامه داشته است تا حالا که چهار مرکز انجمن در محله «هرندی»، «بازار»، «خاوران» و «مولوی» و یک مرکز در «بم» به ۱۱۲۷ کودک کار و تحت آسیب خدمات می دهد. سوادآموزی، توزیع یک وعده غذای گرم روزانه، خدمات بهداشتی، درمانی، مددکاری و روانشناسی داده می شود، که به ۳۳۸ نفر از آنها غذای گرم تعلق می گیرد، هرچند آرزوهای بیشتری داریم ….

  انجمن حمایت از کودکان کار http://apcl.org.ir →
 • ارائه خدمات به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست

  موسسه خیریه شریف البرز
 • كانون سندرم داون ايران مركزي غير انتفاعي و مستقل است كه با هدف ارتقاء رشد جسمي و ذهني افراد سندرم داون تلاش مي كند

  اهم فعاليتهاي كانون تاكنون :

  ۱-توانبخشی ( شامل کاردرمانی، گفتاردرمانی، آموزش ذهنی، موسیقی درمانی و بازی درمانی )- برگزاری جلسات مشاوره ماهانه رایگان توسط دکتر ساحل همتی روانپزشک و بازرس کانون تشکیل کلاسهای آموزشی و هنری ( زبان- ریاضی- کامپیوتر- ورزش – نقاشی – سفالگری – اخلاق – معرق سازی – تئاتردرمانی – گروه نوازی و تک نوازی – مهارتهای اجتماعی و شاهنامه خوانی، نقاشی روی پارچه –بازآموزی دروس – با ن بخوان و … )جهت بزرگسالان .

  ۲- در زمينه ورزش ۴نفر از اعضاء در سال ۸۶ در المپيك ويژه جهاني چين – شانگهاي شركت و۴ مدال طلا ۲ نقره و۱ برنز كسب نمودند، سال ۸۷ در آبان ماه در بازيهاي منطقه اي منا ( شمال افريقا و خاور ميانه) در رشته هاي مختلف شركت و با كسب ۱۶مدال طلا ۱۲نقره و ۵ برنز به كشور بازگشتند. و در تاریخ ۲الی ۱۲مهر ۸۹ ۱۵نفر از ورزشکاران این مرکز در رشته های دومیدانی، شنا، بوچی، ، تنیس روی میز ، فوتبال و وزنه برداری به کشور سوریه (دمشق ) جهت شرکت در بازیهای منطقه منا اعزام و با ۱۹مدال ( ۳طلا- ۷ نقره و ۹ برنز) به میهن اسلامی بازگشتند.

  ۳- در تاریخ ۳۱/۳/۹۰ گروه ۱۴نفری ورزشکاران کانون به یونان (آتن ) اعزام شدند تا در سیزدهمین بازیهای جهانی ۲۰۱۱ و در ۸رشته ورزشی موفق به کسب ۲۰مدال( ۷طلا- ۸نقره و۵برنز) شدند. بهمین مناسبت مجلس جشنی در تاریخ ۱۴/۷/۹۰ در محل فرهنگسرای هنر( ارسباران) به منظورتجلیل از ورزشکاران برگزار گردید وجوایزی به آنان اهدا شد.

  ۴-در دیماه ۹۰ نیز دونفر از ورزشکاران کانون به کشور لبنان ( بیروت) اعزام ودر مسابقات وزنه برداری منطقه منا کشورهای خاورمیانه و شمال افریقا شرکت و موفق به دریافت ۴مدال نقره و ۴مدال برنز گردیدند.

  ۵- برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران اعزامی به سوریه در تاریخ ۶/۸/۸۹ وتجلیل از ورزشکاران اعزامی به آتن در سال ۹۰در محل فرهنگسرای هنر و اهدای جوایز به ورزشکاران مربیان و سرپرستان و سایر هنر جویان کانون.

  و…

  کانون خیریه سندرم داون ایران http://dsciran.com →
 • اهداف موسسه خیریه رهروان احسان:

  *ایجاد کارگاه های اشتغال (پرورش ماهی های آکواریومی،تولید روغن کنجد، تولید گل های کاکتوس، پخت شیرینی خانگی، پخت نان سنتی، تولید فیلتر، تولید پوشاک و …)

  *توانمند ساختن مددجو از نظرایجاد اشتغال در خود موسسه و معرفی جهت جذب مددجوی دارای توان به موسسات ارگان ها

  *توانمند سازی معلولین تحت پوشش از طریق ایجاد اشتغال در موسسه

  *پوشش درمانی مددجویان کم توان به صورت رایگان و بلا عوض

  *اشتغال کار پاره وقت و حمایت مالی جهت افراد گرفتار در دام اعتیاد در زمانی که با نیت ترک به ما مراجعه می کنند.

  *ایجاد اشتغال خانگی جهت زنان بی سرپرست و بد سرپرست که شرایط حضور در موسسه ندارند.

  خیریه سرای امید رهروان احسان
 • اولین جرقه‌ های شکل‌ گیری گروه پایان‌‌کارتن‌ خوابی به اواخر خرداد ماه سال ۱۳۹۴ برمی‌گردد. با پخش ۱۵ پرس غذا در میان فراموش شده‌ترین و آسیب پذیرترین قشر جامعه یعنی کارتن‌خواب‌های شهر در منطقه هرندی و امروز این گروه به نقل از مدیرعامل رفاه شهرداری با داشتن ۲۱ نمایندگی در شهرهای مختلف کشور و ۳ نمایندگی در خارج از کشور از بزرگترین مؤسسات خیریه مردم نهاد می‌باشد. این گروه در قالب یک سازمان غیرانتفاعی– غیر‌دولتی و غیر‌سیاسی بوده که با اتکا بر جذب مشارکت‌های مردمی و بشردوستانه از جمله کمک‌های نقدی، کالا، تجهیزات، مهارت و تخصص و مشارکت‌های داوطلبانه اداره می شود. هرچند که نام گروه به روشنی معرف هدف تمام فعالیت‌ها و اقدامات می‌باشد اما انگیزه اصلی و والای این تشکل تمرین، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهربانی است. فرهنگی که در آن اعتماد به هم‌نوع حرف اول را می‌زند و بی‌تفاوتی نسبت به هیچ کس و هیچ چیز در آن جایگاهی ندارد. حامیان این گروه، همه سفیران عشقند و رسالتشان را در این شعار می دانند که:

  باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته‌ایم، تحویل دهیم

  گروه پایان کارتن خوابی http://payanekartonkhabi.org/ →
 • خیرخواهی پدری مهربان که رؤیایی جز موفقیت و سلامتی فرزندش نداشت، زمینه‌ساز تأسیس مرکزی برای مشاوره، آگاهی‌بخشی و خدمت‌رسانی به خانواده‌های اوتیسم شد.

  حیات ارغوانی کودکان اوتیسم
 • کرامت مجموعه ای بی نظیر است که در آن بیش از ۱۵۰۰ نفر از دختران این مرز و بوم از مهدکودک تا سال آخر دبیرستان و همچنین هنرستان مشغول به تعلیم و تربیت هستند تا مادرانی مسئول، لایق و دانشمند فردای این کشور در تمام عرصه های زندگی باشند .
  کرامت یک مؤسسه فرهنگی است که خدمات درمانی و کارآفرینی و حمایتی نیز ارائه می دهد 
  http://www.keramat.ir/ →
 • ناهنجاری های مادرزادی به بیمارانی اطلاق می شود که در اثر اختلال در روند سیرتکامل رشد برخی از اعضای بدن یا احشا، در دوران جنینی ایجاد می شود. بیماری های مادرزادی طیف وسیعی از بیماری های کودکان را تشکیل می دهد. تعداد زیادی از این نوزادان بیمار، از خانواده های محروم و نیازمند می باشند و خانواده های آن ها برای پیدا کردن طبیب و مراکز مناسب دچار سرگردانی های زیادی شده و برای تامین هزینه های درمانی سختی های زیادی را تحمل می نمایند.گاه این نوزادان معصوم هم زمان دچار چندین نوع ناهنجاری مادرزادی بوده و درمان به خاطر عدم توانایی مالی والدین تا سالها به تاخیر می افتد.محرومیت، نیازمندی و مظلوم بودن این بیماران که حتی زبان بازگو کردن نیاز خود را ندارند، تعدادی از پزشکان متخصص و جمعی از نیکوکاران رئوف و خیر خواه را بر آن داشت که خود را در نیاز این کودکان دردمند سهیم دانسته و در سال ۱۳۸۴ اقدام به تاسیس موسسه خیریه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادزادی (محکم) نمایند.

  موسسه خیریه محکم www.mohkam.ir →
 • این انجمن با هدف حمایت از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست تشکیل شده و از طریق سازمان بهزیستی، مدارس و…کودکان بی سرپرست را شناسایی و مورد حمایت قرار میدهد. در حال حاضر تعداد خانواده های تحت پوشش انجمن به ۲۵۰ خانواده و حدود ۵۰۰ کودک افزایش یافته است. کودکان در شهرهای تهران، کرج، اسلامشهر، شهرقدس و دیگر نقاظ کشور تحت پوشش بوده و ماهانه صرف نظر از کمکهای نقدی و غیر نقدی، وضعیت سلامت جسمی و محیطی خانواده ها مورد بررسی قرار میگیرد.

  موسسه خیریه مهر هستی http://mehrehasti.com/ →
 • موسسـه خیريـه «طپـش» در کنـار تمـام اهداف و قوانین انسـانی و ارزشـی که بـه آن پايبند اسـت در تلاش برای جـذب کمک هـای مـادی و معنـوی افـراد نیکـوکار و شـريف اسـت تـا بتواند خدمات شايسـته تـری را بـه عزيزان تحـت پوشـش ارائـه نمايـد. اما اين موسسـه دقیقـا چـه کار می کند؟ موسسـه خیريـه طپـش بـرای هـر خانـواده ماهیانـه عـلاوه بـر دريافـت سـبد غذايی کـه شـامل مـوادی از جمله گوشـت، مـرغ، ماهـی، برنـج، نـان و حبوبات اسـت، هزينه های درمان پزشـکی و دارويـی و هزينه هـای جانبی مثل دندانپزشـکی، اسـپری آسـم و ويتامیـن آهـن و ديگـر مايحتـاج مشـابه عزيـزان تحت پوشـش را تامیـن می نمايد. بـرای «طپـش» کرامـت انسـانی از نیازهـای اصلی و اساسـی هر شـخص اسـت. لذا هـدف خود را کیقیـت کمک و همیـاری ايـن خانواده هـا و نـه کمیـت و پررنـگ کـردن تعدد آنهـا قرار داده ايم. در اين موسسـه سـعی می شـود تا حـد تـوان محدوديتی بـرای کمک متصور نشـود.

  مؤسسه‌ خیریه طنین پرشکوه مهر tapeshcharity.com →
 • این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاههای تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد

  موسسه خیریه آبشار عاطفه ها https://www.absharatefeha.ir/ →
 • هدف اصلی بنیاد خیریه موج مهربانی حمایت از کودکان و دانش اموزان نیازمند و توسعه فضای علمی و آموزشی می باشد

  موسسه خیریه موج مهربانی http://mojmehrbani.ir/ →
 • كارنامه موسسه پيام اميد در اين سالها مملو از كمك به همنوع مي باشد، از تدريس در موسسات بهزيستي گرفته تا تهيه جهيزيه عروسان نيازمند ، از كمك به زلزله زدگان بم گرفته تا ياري خانواده هاي تحت پوشش و از كمك به درمان بيماران كم بضاعت تا فرهنگ سازي امور خيريه در جامعه.

  موسسه خیریه پیام امید www.payamomid.com →
 • خیریه‌ی دانشجویی التیام در خرداد ماه سال ۹۳ در دانشگاه علوم پزشکی ایران تاسیس شد تا تبلوری باشد از انسان دوستی و دغدغه مندی دانشجویانی که می‌خواستند تا آن جا که دستانشان توان دارد محنت ناخوشی را که توامان است با رنج تنگ‌دستی از دوش بیماران نیازمند بردارند و چنان جانانه در این راه ثابت قدم بودند که نشان افتخاراتی چون “برترین خیریه‌ی دانشجویی وزارت بهداشت” و “دریافت تندیس ملی نیکوکاری از وزیر بهداشت” بر سینه التیام می‌درخشد..

  کانون خیریه‌ی دانشجویی التیام http://www.eltiam-charity.ir/ →