اهدای کتاب ، اهدای اندیشه

 

متاسفانه امسال به دلیل شرایط کرونا، امکان انجام چنین فعالیتی وجود نداشت؛ لذا تبلیغات کتاب به فضای مجازی و اطلاع رسانی به مدارس محدود شد.

یکی از فعالیت های متفاوت امسال، ساماندهی، تفکیک و ارسال کتاب های کتابخانه ای، داستانی و مذهبی به صورت مجزا و مطابق با اهداف از قبل تعیین شده بود.

در بخش تفکیک کتاب ها نیز مانند سال گذشته، با کمک داوطلبین محترم کتاب های کمک آموزشی با توجه به موضوع و رشته تحصیلی، کتاب‌های داستانی با توجه به رده سنی و سایر کتاب‌ها بر اساس موضوع تفکیک شدند. تا امروز ۵ مرحله تفکیک کتاب با حضور داوطلبین انجام شده که گزارش تصویری آن در ادامه تقدیم شده است.

در زمینه اهدا کتاب‌های کمک آموزشی، مجموعا در حدود ۵۰۰ جلد کتاب کمک آموزشی مربوط به دوره دوم متوسطه و کنکور به ارزش ریالی حدودا ۳۵۰ میلیون ریال به مدرسه شهید مطهری شهرستان سراوان (استان سیستان و بلوچستان) اهدا شد.

در راستای طرح توسعه سواد خواندن و کتابخوانی که با همراهی موسسه خیریه مهر ماندگار برای مدرسه ابتدایی مهر جنگارک (روستای جنگارک، منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان) در حال انجام است. در هفته کتابخوانی در حدود ۴۵۰ جلد کتاب داستانی، ویژه دانش آموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی، به مدرسه مذکور اهدا شد.

لازم به ذکر است که در این طرح، روش‌هایی جهت تقویت مهارت خواندن و افزایش میل به مطالعه در دانش آموزان مقطع ابتدایی به معلمین گرامی شاغل در مدرسه مهر جنگارک آموزش داده شد.

در نظر است که روند پیشرفت دانش آموزان در این زمینه در مقاطع زمانی گوناگون مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین در مجموع ۴۷ کارتن کتاب در زمینه‌های مذهبی و کتابخانه ای (متفرقه) به مناطق محروم اهدا شد.

 شما میتوانید اقلام اهدایی خود را برای دفتر خیریه ارسال نموده و یا به صورت حضوری تحویل دهید.

آدرس: تهران، بلوار قیطریه، خیابان برادران سلیمانی شرقی، پلاک ۵۱

تلفن تماس: ۲۲۶۷۷۶۱۳-۰۲۱

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 

منبع:خیریه رشد

برچسب ها : کتاب کتابخانه خیریه رشد مدرسه مذهبی حامی

علاوه بر وب سایت می توانید از حامی روی دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید


حامی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید