چگونه به سامانه های نیکوکاری اعتماد کنیم؟

 

سامانه نیکوکاری | نرم افزار آنلاین خیریه

 

با پیشرفت تکنولوژی و ساده‌تر شدن کارها افراد علاقه دارند تا با شرکت در کمپین خیریه آنلاین کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند. از این رو استفاده از سامانه نیکوکاری و نرم افزار آنلاین خیریه یا نرم افزار خیریه بیش از پیش گسترش یافته است.

مردم به دلیل نظم و انظباطی که در حسابداری موسسات خیریه وجود دارد به استفاده از آن روی آورده‌اند. به طور کلی از زمانی که استفاده از اینترنت در امور خیریه رواج پیدا کرد، نرم افزار تحلیل خیریه نشان دهنده آمار امیدوار کننده بود که نشان از حضور گسترده مردم در امور خیریه است. در گذشته که خیریه‌ها به شیوه‌ی سنتی اداره می‌شدند بسیاری از افراد به سختی به موسسات اعتماد می‌کردند.  امروزه با روی کار آمدن سایت‌هایی که به وسیله سایت ساز خیریه طراحی شده‌اند شاهد افزایش روز به روز اعتماد مردم نسبت به خیریه‌های آنلاین هستیم و می‌توان گفت که گسترش اینترنت در افزایش کمک مردم نقش بسیار زیادی داشته است که صحت این موضوع را می‌توان در نرم افزار تحلیل کمپین مشاهده کرد.

البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که تغییر سبک زندگی مردم در این امر بی تاثیر نبوده است و مردم اکنون با استفاده از نرم افزار خیریه ، نرم افزار آنلاین خیریه و سایت ساز خیریه وارد سامانه نیکوکاری می‌شوند و از راحتی فعالیت در آن‌ها لذت می‌برند.

تغییر سبک زندگی با خیریه آنلاین

برای کمک به نیازمندان به سامانه نیکوکاری رسمی کمک کنید

در کشور ایران، سازمان‌ها و نهاد‌های مختلفی در زمینه‌ی نیکوکاری و امور خیریه فعال هستند و افراد نیکوکار می‌توانند با فعالیت در آن‌ها به نیازمندان و خانواده‌های تهی‌دست کمک کنند. اما مسئله اصلی جلب اعتماد این افراد است. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود برای کمک به خیریه ها از نهاد‌هایی استفاده کنید که دارای مجوز‌های رسمی هستند. به طور کلی خیریه‌های معتبر و رسمی برای کسب مجوز باید از طریق دو سازمان مختلف اقدام کنند. این دو سازمان عبارت‌اند از: وزارت کشور و نیرو انتظامی.

بسیاری از افراد نیز هنوز به کمک‌های آنلاین عادت نکرده‌اند و بی اعتماد هستند اما باید گفت که با آنلاین شدن سیستم خیریه‌ها حسابداری موسسات خیریه بسیار بهتر و دقیق‌تر شده و همین موضوع می‌تواند دلیلی باشد برای جلب اعتماد افراد خیر. امروزه با استفاده از نرم افزار خیریه و نرم افزار آنلاین خیریه می‌توانید به صورت کاملا ایمن کمک‌های خود را ارسال کنید و یا از طریق این نرم افزار ها وارد کمپین خیریه آنلاین شد و تغییر رویکرد‌های آن را در نرم افزار تحلیل کمپین بررسی کرد.

علاوه بر استفاده از اپلیکیشن‌ها، وجود سایت‌ ساز خیریه نیز یکی دیگر از عواملی است که می‌تواند در رشد و توسعه موسسات خیریه کمک کند. با جست‌وجو در صفحات گوگل با سایت‌های خیریه زیادی مواجه می‌شویم که برای ایده کار خیر خود از درگاه پرداخت خیریه استفاده می کنند. از جمله‌ی این سایت‌ها می‌توان به سایت خیرین و خیریه سایه اشاره کرد. با استفاده از این سایت‌ها می‌توانید به راحتی کمک های خود را ارسال کنید و از امن بودن درگاه‌ها آن ها نیز مطمئن باشید چرا که فعالیت‌ آن‌ها زیر نظر سازمان و ارگان‌های مختلفی است و می‌توان کاملا به آن‌ها اعتماد کرد.

در فضای دیجیتال فعالیت خیریه‌ها را زیر نظر بگیرید

یکی از سوالاتی که ذهن خیرین را به خود مشغول کرده این است که از کدام موسسه برای پرداخت کمک‌های مالی استفاده کنیم؟ برای پاسخ به این سوالات می‌توان به سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی مختلف وارد شد و فعالیت آن‌ها  و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها را رصد کرد.  با گذشت زمان شاهد آن هستیم که بیشتر  موسسات خیریه به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند و از طریق سایت ساز خیریه سایت های گوناگونی را برای خود طراحی می‌کنند.

حسابداری موسسات خیریه در فضای دیجیتال

از این رو می‌توان به راحتی فعالیت موسسات خیریه را زیر نظر گرفت. برخی از موسسات فقط فعالیت خود را محدود به سایت‌ها نکرده‌اند و برای گسترش کار خود از سامانه نیکوکاری استفاده می‌کنند و نرم افزار خیریه و نرم افزار آنلاین خیریه را نیز برای خود راه اندازی کرده‌اند. فعالیت گسترده موسسات خیریه نشان از اعتبار و ارزش آن‌ها دارد. معمولا این موسسات با استفاده از نرم افزار تحلیل کمپین ، کمپین خیریه آنلاین خود را زیر نظر می‌گیرند تا بهترین عملکرد را داشته باشد و از طرفی با توجه به دیجیتال شدن کار‌ها، حسابداری موسسات خیریه نیز دقیق‌تر انجام می‌شود. با توجه به این تفاسیر می‌توان گفت که معمولا موسسات خیریه‌ای که اعتبار و ارزش زیادی دارند در بخش دیجیتال خود نیز فعالیت‌های مختلفی را نیز انجام می‌دهند.

به هر فرد ناشناسی برای پرداخت کمک‌های نقدی اعتماد نکنید

یکی از راه‌هایی که خیریه‌ها برای جمع آوری کمک‌های مردمی استفاده می‌کنند، فضای مجازی است. معمولا موسسات خیریه پیامی را به صورت گسترده برای طیف گسترده‌ای از خیرین می فرستند تا از این طریق بتوانند کمک‌های مالی آن‌ها را جمع آوری کنند. با توجه به این موضوع برخی از افراد به دنبال سواستفاده هستند و برای جمع آوری کمک‌های مردمی شماره‌ی حساب خود را ارسال می‌کنند. برای پی بردن به صحت و درستی کار می‌توانید به نام صاحب حساب توجه کنید.  موسسات خیریه دارای شماره حساب مختص به خود هستند که از طریق آن پول‌های خیرین را جمع آوری می‌کنند.

زمانی که با نام صاحب حساب نامربوطی مواجه شدید، نباید به آن اعتماد کنید. برای آن که دیگر با این مشکل روبه‌رو نشوید، می‌توانید از موسسات خیریه که دارای سایت و نرم افزار‌های مختص به خود هستند استفاده کنید. در اینگونه سایت‌ها دیگر با چنین مشکلاتی روبه‌رو نمی‌شوید. سایت خیرین و خیریه سایه از جمله سایت‌هایی هستند که در زمینه‌‌ی آنلاین فعالیت می‌کنند. از ویژگی بارز این سایت‌ها وجود درگاه پرداخت خیریه است که کار را برای افراد نیکوکار بسیار راحت کرده است و این ایده کار خیر سبب شده تا بسیاری از مردم برای کمک به خانوا‌ده‌های کم بضاعت دست به کار شوند.

جمع آوری کمک های مردمی

سخن پایانی

به طور کلی نرم افزار آنلاین خیریه علاوه بر آن که باعث سهولت کار خیرین شده‌اند در افزایش امنیت کمک نقدی افراد نیکوکار نیز تاثیر بسیار زیادی داشته‌اند. از این رو می‌توان گفت با ورود سامانه نیکوکاری افراد بیش از پیش به موسسات خیریه اعتماد کرده و برای کمک به آن‌ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند. همچنین کمپین خیریه آنلاین نیز سبب شده تا افراد برای کمک به نیازمندان مشتاق‌تر شوند. همچنین طیف گسترده از خیرین در سایت‌های موسسات خیریه فعالیت خود را به طور جدی ادامه می‌دهند که این موضوع حاکی از تاثیر بالای سایت ساز خیریه است. حال که موسسات خیریه به سوی آنلاین شدن پیش می‌روند نظارت بر آن‌ها نیز راحت‌تر شده و نرم افزار تحلیل کمپین خیریه و حسابداری موسسات خیریه در این نظارت نقش پررنگی را ایفا می‌کنند.

 

منبع: سامانه بهشت

برچسب ها : خیریه حامی دیوارمهربانی خیریه آنلاین موسسه خیریه خیریه ایتام کمک به خیریه ها

علاوه بر وب سایت می توانید از حامی روی دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید


حامی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید