کمک اینترنت به خیریه ها

تاثیر اینترنت در گسترش خیریه آنلاین

 

در این زمینه نرم افزار تحلیل کمپین نیز به وجود آمده‌ است که با بهره گیری از آن‌ها و آمار به دست آمده می‌توان در زمینه کمک به نیازمندان بهتر قدم برداشت. از طرف دیگر حسابداری موسسات خیریه بهتر و سالم‌تر انجام می‌شود و بدین شیوه می‌توان افراد را ترغیب به استفاده از نرم افزار خیریه یا نرم افزار آنلاین خیریه کرد.

هر چه جلوتر می‌رویم مردم برای انجام فعالیت‌های خود کم‌تر از خانه خارج می‌شوند و تلاش می‌کنند تا با استفاده از تلفن همراه و اینترنت کارهای خود را مدیریت کنند. با توجه به رویکردی که در زندگی افراد به وجود آمده است، کمتر کسی به صورت حضوری به موسسات خیریه مراجعه می‌کنند و بیشتر سعی می‌کنند که با استفاده از اینترنت و سامانه نیکوکاری، کمک‌های مالی خود را ارسال کنند. از طرفی بسیاری از افراد بوده‌اند که به دلیل وقت‌گیر‌بودن فرایند پرداخت کمک برای نیازمندان، از مراجعه به خیریه‌ها خودداری می‌کردند اما حال که می‌بینند کمپین خیریه به صورت آنلاین به وجود آمده است برای این امر انسان دوستانه ترغیب شده‌اند. با توجه به این مسائل موسسات خیریه به وسیله سایت ساز خیریه سایت‌هایی را به وجود آورده‌اند که با مراجعه به آن‌ها می‌توان کمک‌های مالی را ارسال کرد. از طرفی به دلیل قوی‌بودن حسابداری موسسات خیریه به آن‌ها بیشتر اعتماد کرده و همچنین تاثیرکارخود را در نرم افزار تحلیل کمپین دنبال می‌کنند.

چرا به خیریه‌ آنلاین نیاز داریم؟

برای پرداخت کمک‌های مالی همچنان با دو نوع روش روبه‌رو هستیم یعنی روش پرداخت سنتی و پرداخت آنلاین. امروزه بسیاری از افراد به دنبال آسایش و راحتی در زندگی خود هستند و حال کمتر کسی برای پرداخت مبالغ به بانک‌ها و یا عابر بانک‌ها مراجعه می‌کند. امروزه افراد هنگامی که صحبت از کمک مالی می‌شود باز هم دوست دارند تا این مهم را بدون خروج از منزل انجام دهند. با توجه به این تفاسیر اهمیت بالای وجود سایت ساز خیریه به چشم می‌خورد و از این رو بسیاری از خیرین به دنبال راه اندازی سایتی برای این امر هستند. ار طرفی دیگر در کنار تمامی اپلیکیشن‌هایی که در گوشی افراد وجود دارد، کمبود نرم افزار تحلیل کمپین به چشم می‌خورد. باید گفت که بسیاری از افراد به دنبال کمپین خیریه آنلاین هستند اما عدم وجود آن می‌تواند بسیاری از افراد را از کمک کردن منصرف کند.

ایده کار خیر

از طرفی دیگر بسیاری از افراد همواره برای کارهای اینترنتی اعتبار بیشتری قائل هستند و به حسابداری موسسات خیریه آنلاین اعتماد بیشتری دارند. حال با توجه به این که همه‌ی کار‌ها به سمت دیجیتال پیش می‌رود چرا از آنلاین شدن خیریه‌ها جلوگیری کنیم؟ با راه اندازی سامانه نیکوکاری و یا استفاده از سایت ساز خیریه و استفاده از نرم افزار آنلاین خیریه می‌توان کمک شایانی به افزایش جمع آوری کمک‌های مالی کرد. از طرف دیگر راه اندازی کمپین خیریه آنلاین در ترغیب افراد بی تاثیر نیست و بهره گیری از نرم افزار تحلیل کمپین می‌تواند کاتالیزور این روش باشد. همچنین آنلاین شدن خیریه، کار حسابداری موسسات خیریه را نیز راحت‌تر می‌کند.

معرفی دو سایت که در زمینه‌ی خیریه آنلاین فعالیت می‌کنند

با توجه به مواردی که در بخش‌های قبل توضیح دادیم، بسیاری از خیرین و موسسات ترغیب شده‌اند تا به وسیله سایت ساز خیریه و نرم افزار تحلیل کمپین راهی جدید برای کمک به نیازمندان پیدا کنند. برخی دیگر از فعالین این حوزه راه اندازی اپلیکیشن‌ها را دستور کار خود قرار داده‌اند و حال با استفاده از سامانه نیکوکاری و نرم افزار آنلاین خیریه به دنبال آسان کردن کار خیرین برای انجام اعمال انسان دوستانه هستند. از جمله‌ی این سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند می‌توان به خیریه سایه و سایت خیرین اشاره کرد. خیرین با عضویت در این سایت‌ها می‌توانند با استفاده از درگاه پرداخت خیریه کمک‌های خود ارسال کنند.

معمولا می‌توان ایده کار خیر را در کمپین خیریه مشاهده کرد جایی که افراد زیادی برای کمک به همنوعان خود اعلام آمادگی می‌کنند با استفاده از خیریه آنلاین این امر پسندیده را راحت و آسان‌تر انجام می‌دهند. سایت خیرین و خیریه سایه زمانی که فعالیت خود را آغاز کردند کاربران کمی از سایت آن‌ها بازدید می‌کرد اما رفته رفته و افزایش استفاده خیرین از سایت ساز خیریه، کمک کردن از طریق خیریه آنلاین افزایش پیدا کرد. استفاده از این روش هم برای خیرین مزایای زیادی را به همراه داشت و هم حسابداری موسسات خیریه بهتر انجام می‌شد و به نوعی با خلاقیت و ایجاد ایده کار خیر، حال بسیاری از مردم از درگاه پرداخت خیریه کمک‌های خود را ارسال می‌کنند و با استفاده از نرم افزار تحلیل کمپین از فعالیت خود لذت می‌برنند.

آیا خیریه‌های آنلاین در افزایش کمک‌های مردمی تاثیر گذارند؟

مردم ایران به دلیل حس انسان دوستانه‌ای که درون آن‌ها وجود دارد همواره به دنبال راهی برای کمک به همنوعان خود بوده‌اند. اما زندگی پر مشغله امروز، سبب شده تا حواس افراد آنقدر مشغول زندگی خود باشد که از زندگی نیازمندان کشور غافل شوند. به همین دلیل برای برانگیخته‌ کردن این حس درون افراد ما نیازمند استفاده از راه‌های مختلف هستیم. هنگامی که خیریه‌ها وارد فضای دیجیتال شدند بسیاری از افراد دوباره با دیدن این موسسات به فکر کمک به هم نوعان خود افتادند و از این رو تلاش کردند تا با استفاده از خیریه آنلاین، وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام دهند. به نوعی می‌توان گفت که ورود خیریه‌ها به فضای دیجیتال تبلیغ مناسبی برای آن‌ها شد و با وارد شدن تلنگری به افراد دوباره شاهد رشد کمک‌های مردمی بودیم و هرچه زمان به جلوتر می‌رود افراد بیشتری برای کمک وارد کمپین خیریه می‌شوند.

کمپین خیریه مردمی

افزایش تعداد خیرین را می‌توان از نرم افزار تحلیل کمپین به راحتی مشاهده کرد و می‌توان از موج جدیدی که برای کمک به نیازمندان راه افتاده لذت برد. حال با توجه به این توضیحات وجود سایت ساز خیریه بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است و همچنین استفاده از سامانه نیکوکاری برای کمک به نیازمندان و استفاده از نرم افزار آنلاین خیریه و نرم افزار خیریه نیز می‌تواند در این امر تاثیرات شگرفی داشته باشد. از این رو به همه افراد توصیه می‌شود حال که استفاده از کمپین خیریه بسیار راحت‌ شده است شما نیز برای پرداخت کمک‌های مالی وارد آن شوید و با استفاده از نرم افزار های خیریه نظیر بهشت یا آرشیت (با محدودیت های کمتر) فعالیت خود را دنبال کنید.

 

منبع :سامانه بهشت

برچسب ها : اینترنت نرم افزار خیریه بهزیستی کمیته امداد حامی

علاوه بر وب سایت می توانید از حامی روی دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید


حامی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید