بزرگترین پروژه مسئولیت اجتماعی ایران

آگاپه و دیجی کالا

متقی همچنین با اشاره به فشارهای اقتصادی موجود در جامعه، گفت: این روزها سازمان های مردم نهاد بار بسیاری از مشکلات جامعه را به دوش می کشند بنابراین تسهیل حمایت از این سازمان ها توسط نیکوکاران بیش از پیش ضروری است و پروژه ای که امروز مقدمات آن فراهم می شود به این امر کمک خواهد کرد.

حمید محمدی مدیر عامل دیجی کالا نیز در آیین امضا تفاهم نامه آگاپه دیجی کالا ضمن اشاره به تاریخچه دیرین تلاش های دیجی کالا برای اجرای مسئولیت اجتماعی خود گفت؛ دیجی کالا مدتها به دنبال مدل موثری برای تحقق مسئولیت اجتماعی خود بود تا اینکه مدل پیشنهادی آگاپه توانست این نیاز مهم را تامین کند.

وی با توصیف طرح همکاری دیجی کالا و آگاپه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های مسئولیت اجتماعی ایران، امکان استفاده تمامی سازمان های مردم نهاد ارزیابی شده ایران از این طرح را نشانگر گستردگی این پروژه دانست و گفت؛ با این طرح تقریبا همه خیریه ها و سمن های کشور می توانند به شرط ارزیابی توسط آگاپه کالا ها و اقلام غیر نقدی مورد نیاز مددجویان و طرح های خود را انتخاب و توسط حامیان تامین کنند.

آیین امضا تفاهم نامه آگاپه دیجی کالا

محمدی در پایان با تاکید بر تعهد دیجی کالا بر توجه به نیاز ها و مسائل جامعه توافق دیجی کالا و آگاپه را آغازی برای پروژه های بیشتر دانست و افزود همکاری با آگاپه به دیجی کالا این فرصت را می دهد تا ظرفیت حمایتی خود را از طریق سازمان های مردم نهاد متخصص کشور به دست نیازمندان واقعی برساند.

آیین امضاء تفاهم نامه همکاری آگاپه – دیجی کالا نهایتا با امضا این توافق به پایان رسید. آگاپه به معنای عشق بی توقع نام پلتفرم هوشمندی است که به تازگی توسط موسسه نیکوکاری مهر هوشمند و با حمایت حامیان نو اندیش راه اندازی شده است.

 

منبع: https://ecomotive.ir/

برچسب ها : مسئولیت اجتماعی دیجی کالا آگاپه حمید محمدی

علاوه بر وب سایت می توانید از حامی روی دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید


حامی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید