کسب و کار در منزل مددجویان

بلاگرهای آنلاین

 

شاید بسیاری از خانم های خانه دار همیشه رویای شاغل شدن را در سر داشته باشند و از طرفی اصلا به تحقق این رویا امیدوار نیستند و علت آن این است که فرصت های شغلی مختلف را به خوبی نمی شناسند و اطلاعات کافی را در مورد آن ها ندارند.

کار در منزل خانم ها

اگر شما هم جزء این دسته از این خانم ها هستید، در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا چند فرصت شغلی مناسب را در منزل به شما معرفی کنیم.

تبلیغات

آیا اطلاعاتی در مورد بلاگرهای آنلاین دارید؟ شما می توانید به راحتی در منزل با انجام تبلیغات، درآمد کسب کنید و این کار یکی از راحت ترین راه های درآمد زایی برای افراد می باشد و از طرفی حجم رقابتی بالایی دارد.

بازاریاب

آیا سابقه و پیشینه ای در بازاریابی دارید؟ بسیاری از شرکت های بازاریابی خواستار افرادی هستند که بتوانند در منزل این کارها را برای آنان انجام دهند و رفته رفته به سمت مدیریت وابسته به بازاریابی دست پیدا کنند.

نمد دوزی در منزل

نمد دوزی یکی از کارهای هنری و زیبایی است که می توان در منزل به آن پرداخت و با هزینه کم و کمی مهارت و خلاقیت محصولات متنوع نمدی درست کرد و از این طریق کسب درآمد نمود.

هنرمند

اگر عاشق نقاشی و رنگ کاری هستید، حتما به این استعداد خود توجه کنید و آن را ارتقا دهید. انجام پروژه های هنری در منزل بسیار راحت است و توانایی شما را بالا می برد.

نقاشی و رنگ کاری

چرم دوزی در منزل

چرم دوزی در منزل به شرطی که حرفه ای باشید و توانایی فروش محصولات را داشته باشید، در آمد بسیار خوبی دارد. شما می توانید در کلاس های آموزش چرم دوزی شرکت کرده و با تمرین مهارت کافی برای این کار را به دست آورید.

تمیز کردن خانه

نباید هیچ شغلی را برای خودتان عار بدانید، اگر به پول نیاز دارید و اصرار دارید که یک کار در منزل پیدا کنید، می توانید تمیز کردن خانه های دیگران را به عهده بگیرید و با بالا بردن کیفیت کار پول خوبی بگیرید.

نویسنده

اگر مهارت نویسندگی دارید اما درس آن را نخوانده اید، باز هم شانس بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک نویسنده برجسته را دارید ، پس همین حالا دست به کار شوید و شروع به نوشتن کنید و درآمد کسب کنید.

نویسندگی

تولید ست آشپزخانه در منزل

شما می توانید در خانه ست آشپز خانه تولید نمایید و از طریق اینترنت به فروش رسانید. ست آشپز خانه شامل پیشبند آشپز خانه، دستکش فر، دستگیره آشپزخانه، سبد نان پارچه ایی، حوله آشپز خانه، حوله ی جلو گاز، انواع دمکنی و…. می شود.

بسته بندی حبوبات در منزل

اگر اهل تولید و کارهای صنعتی هستید می توانید با سرمایه زیر ده میلیون تومان و گرفتن مجوز از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت، کار بسته بندی حبوبات در منزل را راه اندازی کنید. این ایده یکی از پول ساز ترین ایده های کار آفرینی در منزل می باشد.

عروسک سازی در منزل

شما می توانید در خانه عروسک درست کنید و به فروش رسانید. برای این کار شما به سلیقه و خلاقیت احتیاج دارید تا بتوانید عروسک هایی بسازید که بچه ها عاشقش شوند.

عروسک سازی

بسته بندی خشکبار در منزل

یکی دیگر از پول ساز ترین مشاغل خانگی بسته بندی خشکبار در منزل است. برای این کار باید از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت مجوز دریافت نمود و پس از خریداری محصولات خشکباری به صورت فله ایی آنها را در دستگاه بسته بندی خشکبار قرار دهید تا محصولات شسته و تمیز شود و بسته بندی گردد.

مراقبت از نوزاد

اگر خانمی باشید که تجربه فرزند داری را داشته، می توانید شغل مراقبت از کودکان را انتخاب کنید که حتما برای شما مثل آب خوردن است و فقط باید مراقبت و توجه خود را به حداکثر برسانید.

مشاور

اگر در زمینه مشاوره تحصیلات دارید اما نمی خواهید بیرون از منزل کار کنید، می توانید کاملا راحت این شغل را در منزل انجام دهید.

آشپزی

شغل آشپزی را می توان مانند کیک پزی به راحتی در منزل انجام داد و به هر میزان که خواستید برای خود سفارش بگیرید.

آشپزی

مراقبت از زائو

بسیاری از خانواده ها هستند که برای تولد نوزاد کسی را ندارند که از مادر زائو مراقبت کند. اگر به این امور علاقمند هستید، می توانید شغل مراقبت از مادر زائو را انجام دهید.

پرورش قارچ در منزل

می توانید در منزل و بدون توجه به آب و هوا و رطوبت قارچ پرورش دهید. قارچ پرورشی در منزل به دلیل کوچک بودن محیط از کیفیت بهتری برخوردار هستند و قیمتی بالاتر از سوپر مارکت ها دارند. از این طریق می توانید کسب درآمد خوبی داشته باشید.

ساخت تراریوم در منزل

اگر به پرورش گل و گیاه علاقه مند هستید می توانید در خانه با کمی خلاقیت و سلیقه تراریوم درست کنید. این کار سرمایه اندک و سلیقه زیادی می خواهد.

پرورش گیاهان دارویی در منزل

شما می توانید در باغچه منزل خود و یا درون گلدان به جای گیاهان زینتی گیاهان دارویی بکارید و از طریق فروش آنها کسب درآمد کنید. پرورش گیاهان دارویی در منزل درآمد خوبی دارد.

پرورش گیاهان

پاک کردن سبزی و بسته بندی آن در منزل

یکی از پردرآمدترین کارها در منزل، پاک کردن سبزی و بسته بندی آن است. شما می توانید سبزی را به صورت عمده و فله ای بخرید و در منزل پاک کرده و در بسته بندی با وزن مشخص به سوپر مارکت ها بفروشید و از این طریق کسب درآمد نمایید.

خرد کردن قند و بسته بندی آن در منزل

شما می توانید در خانه قند خرد کنید و به فروش برسانید. برای این کار به مجوز و سرمایه ای زیر 10 میلیون تومان نیاز دارید. برای این کار قند را به صورت عمده از عمده فروشی ها و کارخانه های قند خریداری کنید و با قند خورد کن های اتومات در منزل قند را خرد کنید و بسته بندی کنید و به فروش رسانید.

نویسنده کتاب های الکترونیکی

آیا احساس می کنید که در زمینه خاصی تجربه دارید و می توانید از آن مقاله یا مطلبی مفید را برای دیگران نشر دهید؟ نوشتن کتاب های الکترونیکی یکی از بهترین راه ها برای افرادی است که موقعیت انتشار کتاب های کاغذی را ندارند.

کتاب های الکترونیکی

ویراستار

کار ویراستار مانند نویسنده ها نیاز به حضور در محل کار ندارد و می توانید به راحتی آن را در منزل انجام دهید.

طراحی چهره

اگر در طراحی چهره مهارت دارید، می توانید سفارش های مختلفی را به صورت حضوری یا از شبکه های اجتماعی بگیرید و در منزل اقدام به طراحی کنید.

تشریفات تولد

بسیاری از افراد می توانند در تدارکات تولد کار کنند، به این صورت که لوازم مورد نیاز برای تولد مثل کیک، تزیین میوه ها و دیگر خوردنی ها را در منزل انجام می دهند و آن را برای فرد مورد نظر ارسال می کنند.

کیک پز

شما نیز به راحتی می توانید انواع و اقسام کیک ها را در منزل بپزید و آن ها را به دیگران بفروشید. برای تبلیغات نیز می توانید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

کیک پزی در منزل

طراحی گرافیک

اگر به گرافیک علاقه دارید و در آن تحصیلات مورد نیاز حتی برای انجام کارهای بسیار ساده گرافیک را دارید، بهترین کار این است که این شغل را در منزل انجام دهید.

پرورش بلدرچین در منزل

پرورش بلدرچین درآمد فوق العاده ایی دارد زیرا بلدرچین از جمله منابع پروتئینی است که مصرف گوشت و تخم آن فواید فراوانی دارد. برای این کار به یک مکان کوچک در خانه (انباری اتاق زیر زمین) به مساحت 3*4 (12 متر مربع)، هزینه بسیار اندک و وقت بسیار کم نیاز دارید.

پرورش مرغ خانگی در منزل

پرورش مرغ بومی بازده اقتصادی بالایی دارد. مرغ بومی نسبت به طیور صنعتی مقاوم تر است و تلفات کمتری دارد همین امر باعث سود دهی بیشتر می شود. با رعایت بهداشت و واکسیناسیون می توان مرگ و میر مرغ ها را به حداقل رساند.

پرورش پرندگان زینتی

با پرورش پرندگان زینتی در منزل مانند:طوطی خاکستری آفریقایی African gray، طوطی ماکائو Macaw، طوطی کاکاتو یا کاکادو Cockatoo، توکان toucan، مرغ مینا Mynah، قناری، عروس هلندی ( ککاتیل Cockatiel)، مرغ عشق ( باجگریگار budgerigar )، فنچ یا سهره، شاه طوطی یا طوطی اسکندر، طوطی ملنگو (پاراکیت هندی )، طوطی برزیلی ( لاو برد Love bird)، طوطی روزیلا Rosella، طوطی خورشیدی ( کانیور Conure) در آمد خوبی کسب کنید.

پرندگان زینتی

پرورش کبک در منزل

پرورش کبک در منزل سود مناسبی دارد زیرا کبک سرعت رشد و تولید مثل و تخم گذاری بسیار بالایی دارد و به مکان کوچکی برای پرورش آن نیاز است. کبک مقاومت بالا در برابر بیماری دارد از این رو می توان با پرورش کبک درآمد خوبی کسب نمود.

ابداع غذای جدید

اگر فکر می کنید که در آشپزی خلاقیت بالا دارید، می توانید با رستوران ها قرارداد ببندید و در منزل دستور غذا های جدید را در بیاورید و آن را در اختیار رستوران ها بگذارید.

ساخت زیور آلات در منزل

یکی از کارهایی که خانم ها می توانند با سلیقه صبر و پشتکار در خانه انجام دهند ساخت زیور آلات مانند گردن بند دست ساز، دست بند دست ساز، دست بند دوستی، گوشوار دست ساز، سنجاق سر دست ساز، تاج سر دست ساز و…در منزل است. در صورت برند شدن محصولات می توان در آمد خوبی داشت.

طراحی لباس

طراحی لباس در صنعت مد و پوشاک از تجارت بسیار خوبی برخوردار است. اگر به این حرفه علاقه دارید باید بسیار تلاش کنید هم در زمینه تخصص خود هم در زمینه برندینگ تا درآمد خوبی کسب کنید.

طراحی لباس

ویترای روی شیشه

نقاشی های روی شیشه را ویترای می گویند. شما می توانید در خانه روی ظروف شیشه ای ساده نقش هایی ایجاد کنید و این ظروف ساده را به وسایل تزئینی و دکوری جالبی تبدیل کنید و در آمد خوبی از این راه کسب نمایید.

گل سازی در منزل

با شرکت در کلاس های گل سازی می توانید در این کار مهارت به دست آورید و در خانه گل زیبایی درست کرده و به فروش رسانید.

آرایش مو

اگر در انجام امور مربوط به کوتاهی یا شینیون و یا رنگ مو مهارت دارید، می توانید مشتریان خود را به منزل بیاورید و یک شغل زنانه و داخل خانه داشته باشید.

طراح داخلی

طراحی داخلی و دکوراسیون نیاز به مهارت بالا و هوش و ذوق زیادی دارد. اگر ویژگی های مناسب این شغل را دارید، می توانید به راحتی سفارشات مختلف را در منزل بگیرید و طراحی را انجام دهید.

طراح داخلی

ادمین تلگرام

یکی از کارهایی که سرمایه ای برای راه اندازی ندارد و می توان با آن درآمد خوبی را کسب نمود راه اندازی یک کانال تلگرام با یک میلیون ممبر است. این کانال از طریق تبلیغات ماهی بیش از 10 میلیون تومان درآمد دارد.

ادمین اینستاگرام

اگر صفحه ای در اینستاگرام راه اندازی نمایید که افراد زیادی را به خود جذب کند می توانید برای انتشار هر مطلب پول زیادی دریافت کنید.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت نمونه ایی از کار آفرینی در منزل است که به تخصص در زمینه فتو شاپ نیاز دارد.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ نیز به تخصص فتوشاپ نیاز دارد، می توانید از این راه درآمد خوبی کسب کنید.

شمع سازی در منزل

یکی از هنرهای پرطرفدار که در منزل می توان انجام داد، شمع سازی می باشد. شمع سازی کار سختی نیست نیاز به کلاس و مهارت خاصی هم ندارد و از این راه می توانید در آمد متوسطی داشته باشید.

شمع سازی

جستجوگر اینترنتی

شاید برایتان جالب باشد اما شما می توانید به راحتی برای افرادی که نیاز به پروژه های تحقیقاتی دارند، تحقیقات اینترنتی را انجام دهید و بابت آن مبلغ دریافت کنید.

ساخت جواهر و زیورآلات

یکی از شغل های مناسب برای خانم ها این است که در منزل اقدام به ساخت جواهر و زیورآلات کنند. آن ها می توانند عکس طرح مورد نظر مشتری را از شبکه اجتماعی دریافت کنند و محصول نهایی را برای او پست کرده و مبلغ را دریافت کنند.

ماساژ

امروزه ماساژ درمانی در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که اگر به این موضوع علاقه داشته باشید، می توانید دوره های انجام ماساژ را یاد بگیرید و آن را در منزل انجام دهید.

همکاری با یک سایت

کارهای مربوط به سایت تنوع بسیار زیادی دارد، شما نیز می توانید در منزل اقدامات مربوط به سایت مثل گذاشتن مطالب به صورت روزانه را قبول کنید.

خوشنویسی

یکی از آثار زیبایی که می توان در منزل خلق نمود ، تابلوها و نوشته های خوشنویسی است. این تابلوها طرفداران زیادی دارند و می توان با این کار درآمد خوبی کسب نمود.

خوشنویسی

ساخت موسیقی

ساخت موسیقی نیز یکی دیگر از شغل های داخل منزل است. حتی در صورت امکان می توانید یکی از اتاق ها را به استودیوی موسیقی تبدیل کنید و هرگز مجبور به بیرون رفتن از منزل نباشید.

نتوورکینگ

نتوورکینگ یکی دیگر از کارهای گسترده است که می توانید به راحتی آن را در منزل انجام دهید، معمولا در بین خانم ها نیز طرفداران بیشتری دارد.

طراحی روی سفال

طراحی روی سفال به سفال روح می بخشد و یکی از هنرهای زیبا و لذت بخش است.

بسته بندی ادویه جات در منزل

یکی از پول ساز ترین ایده های کار در منزل بسته بندی ادویه جات در منزل است. با گرفتن مجوز های لازم از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت، دستگاه بسته بندی ادویه جات تهیه کنید و ادویه ها را به صورت فله ایی بخرید و در این دستگاه قرار دهید تا بسته بندی صورت گیرد.

ساخت باکس هدیه

با کمی خلاقیت و سلیقه به راحتی می توانید باکس های هدیه تولید کنید و این محصولات را به فروشگاه های کادویی – سوپر مارکت های بزرگ – گل فروشی ها بفروشید.

باکس هدیه

تولید چیپس خانگی

تولید چیپس میوه یکی از مشاغل جالب توجهی است که مواد اولیه برای آن را می توان به راحتی و با هزینه کم تهیه کرد. این کار درآمد خوبی دارد و می تواند جایگزین بسیاری تنقلات مضر مخصوصا برای کودکان باشد.

خشک کردن میوه ها

می توانید با خشک کردن میوه و فروش آن به خشکباری ها درآمد کسب کنید. برای خشک کردن میوه ها روش های مختلفی مانند خشک کردن میوه در آفتاب، خشک کردن میوه با جریان هوا، خشک کردن میوه با حرارت کم، خشک کردن با شکر، سرخ کردن، خشک کردن میوه با با دی اکسید گوگرد وجود دارد.

صاحب آنلاین بوتیک

حتما لازم نیست که در دنیای آنلاین امروز بوتیک و مغازه حقیقی داشته باشید، امرزوه می توانید از بوتیک های آنلاین استفاده کنید و اجناس خود را در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید.

پرستاری

اگر به امور پرستاری علاقه دارید و درس آن را خوانده اید اما شرایط کار کردن در بیرون از منزل را ندارید، می توانید پرستاری از کودک، بیمار، فرد پیر را در منزل دیگران قبول کنید.

پرستاری

متخصص روابط عمومی

برای انجام امور روابط عمومی در هر زمینه ای، دیگر لازم نیست که به بیرون از منزل بروید و به همین دلیل می توانید برای شغل در منزل، آن را نیز در نظر داشته باشید.

نویسنده رزومه

رزومه نوشتن نیاز به مهارت و تبحر خاصی دارد، بسیاری از افراد با وجود تحصیلات بالا باز هم در این زمینه توانایی ندارند و به همین دلیل شما می توانید به راحتی نوشتن رزومه آن ها را قبول کنید.

نماینده فروش

نماینده فروش باید فردی با نشاط، پر انرژی و با انگیزه باشد، نمایندگان فروش مسئول معرفی محصولات و خدمات متنوع یک شرکت هستند پس اگر این ویژگی ها و علایق را دارا هستید، این شغل را در نظر بگیرید.

عکاس

اگر به امور عکاسی علاقه دارید، به راحتی می توانید این امور را در منزل انجام دهید، به طوری که یکی از اتاق های منزل را به آتلیه تبدیل کنید و امور عکاسی را در آنجا انجام دهید.

عکاس

سئوکار

امروزه بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو، خواهان بسیار زیادی دارد، شما نیز می توانید با دوره های کوتاهی در این امر مهارت پیدا کنید و کار سئو را در منزل انجام دهید.

طراح نرم افزار

اگر توانایی خواندن و نوشتن کد ها را دارید، این شغل را در نظر داشته باشید که این کار به کمپانی ها کمک می کند تا با ارتقای برنامه ها خدمات بهتری را به مشتری بدهند.

مربی ورزش

بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند که یک مربی خصوصی در منزل داشته باشند، معمولا ورزش هایی که رقص را شامل می شوند بیش از بقیه ورزش ها در منزل انجام می شوند زیرا نیاز به دستگاه و لوازم خاصی ندارند.

گل دوزی در منزل

می توانید با هنر گلدوزی درآمد خوبی کسب کنید. از هنر گلدوزی برای زیباتر نمودن مانتو، لباس شب، لباس عروس، تزیینات اطاقها و سالنهای تشریفاتی و...استفاده میکنند.

گل دوزی در منزل

قلاب بافی در منزل

قلاب بافی نیز یکی از ایده های کار آفرینی در منزل است. شما می توانید با هزینه اندک و با استفاده از کاموا و قلاب و... لباس های زیبا و قلاب بافی های جذاب را انجام دهید و به فروش رسانید و از این طریق درآمد خوبی داشته باشید.

تولید ترشیجات خانگی

شما می توانید درز خانه ترشیجات تمیز و خوشمزه درست کنید و آنها را بسته بندی نموده و به فروش رسانید.

ساخت دکمه در منزل

در منزل می توانید دکمه تولید کنید و محصولات خود را در شرکت های تولیدی لباس بفروشید. این کار سود خوب و قابل توجهی دارد.

خیاط

همانطور که می دانید خیاطی کردن نیز یکی از شغل های مهم در منزل است که معمولا درآمد خوبی هم دارد که این شغل برای یک خانم کاملا مناسب است.

خیاط

مجسمه سازی در منزل

کلاس های مجسمه سازی در آموزشگاه های هنری تدریس می شود شما می توانید در این کلاس ها مهارت های لازم را کسب کنید و پس از آن این کسب و کار را راه اندازی نمایید و از این طریق کسب درآمد نمایید.

ساخت قاب گوشی

با کمی خلاقیت و ایده می توانید محصولات با کیفیت و لاکچری مانند قاب گوشی تولید کنید و به فروش برسانید.

نگهداری از حیوانات خانگی

اگر قبلا تجربه نگهداری حیوانات خانگی را داشته اید و یا سابقه کار در مراکز درمانی و بیمارستان ها ویا کلینک های دامپزشکی دارید و با حیوانات خانگی آشنای کامل دارید، می توانید مجوزی از سازمان حمایت از حیوانات کشورتان دریافت کنید و از حیوانات خانگی دیگران مراقبت نمایید و در ازای آن پول دریافت کنید.

تایپ

اگر مهارت شنیداری بالایی دارید، می توانید از شغل تایپ کردن استفاده کنید. این شغل زمانی افزایش درآمد خوبی دارد که توانایی شما در شنیدن و تایپ مطالب از زبان های دیگر نیز بالا باشد.

تایپ

مترجم

شغل مترجم نیز یکی از بهترین شغل ها برای خانم ها در منزل است، حال این ترجمه می تواند در زمینه ای باشد که بیش از بقیه به آن علاقه دارید.

معلم خصوصی

همانطور که می دایند معلم خصوصی کار خود را در منزل انجام می دهد، شما نیز می توانید با دادن یک آگاهی در شبکه های اجتماعی و رزومه مناسب شاگردان زیادی را به منزل بیاورید و درآمد خوبی داشته باشید.

برنامه ریز وب

آیا در مباحث کامپیوتری مثل HTML، CSS، PHP یا سئو مهارت دارید؟ چنین تکنیک هایی برای شغل برنامه ریز وب بسیار مناسب است که می تواند درآمد خوبی را در منزل کسب کند.

 

منبع : نمناک

برچسب ها : زنان شاغل خانم های شاغل کار در منزل تبلیغات بازاریاب نمد دوزی نویسنده بسته بندی حبوبات عروسک سازی خشکبار آشپزی

علاوه بر وب سایت می توانید از حامی روی دستگاه های اندرویدی خود استفاده کنید


حامی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید